д/з 1. На одне плече важеля діє сила 60 Н на інше плече 120 Н. Відомо, що довжина меншого плеча

складає 25 см. Визначте довжину більшого плеча 2. Важіль має плечі 50 і 20 см. на довше плече діє сила 100Н. визначити силу, що діє на інше плече​

Ответы на вопрос

Отвечает Коткин Ярослав.

Объяснение:

1)

 \frac{60}{120}  =  \frac{x}{25}  \\ x = 12.5

2)

 \frac{100}{x}  =  \frac{20}{50}  \\ x = 250