Задача 1. Довжина меншого плеча важеля 5 см, більшого 30 см. На менше плече діє сила 12н. Яку

силу потрібно прикласти до більшого плеча, щоб зрівноважити важіль? Задача 2. На кінці важеля діють сили 40н і 240н, відстань від точки опори до меншої сили 6 см. Визначити довжину важеля, якщо він перебуває в рівновазі..

Ответы на вопрос

Отвечает Harchevnikov Artem.

№1

Дано:

d1=5см

d2=30cм

F1=12Н

Знайти:

F2-?

F1d1=F2d2

F2=(F1d1)d2=(12*5)/30=2H

№2

Дано:

F1=40H

F2=240H

d1=6см

Знайти:

d2-?

F1d1=F2d2

d2=(F1d1)/F2=(40*6)/240=1см