Вольтметр V1 показує 120 В. Які покази амперметра А  і  вольтметра V2,  якщо опори

резисторів R1=60 Ом, R2=20 Ом?З`еднання резисторів послідовне.Допоможіть будь-ласка ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бероева Лиза.

Ответ: 2А; 40В; 160В

Объяснение:

Дано:

U1=120В

R1=60 Ом

R2=20 Ом

--------------

U2-?; I-?

I1=I2=I=U1/R1=120/60=2А

U2=I2*R2=2*20=40В

U=U1+U2=120+140=160В