Сидячи у човні мисливець стріляє з рушниці в тому самому напрямі в якому пливе човен. Яку швидкість

мав човен якщо він зупинився після пострілу.маса мисливця з човном 200 кг. маса набою 20 г .швидкість вильоту шроту та порохових газів становить 500 м/с Дам 100 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Ангелина.

Ответ:

0.1 м/с

Объяснение:

Дано:

М=200кг

m=20г=0.02 кг

v=500 м/с

V-?

___________________________________________

МV= mv+mv=2mv

V=2v*\frac{m}{M}=2*500*\frac{0.02}{200}=0.1 м/с