Мисливець, маса якого 80кг, пливе в човні масою 120кг. З якою швидкістю рухався човен, якщо він

зупинився після двох пострілів, зроблених в напрямку його руху? Маса кулі 10г, швидкість вильоту кулі 800м/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Гунькин Данил.

Ответ:

0.08 м/с

Объяснение:

0,5(m1+m2)V1=m3V2

V1=0.01*800/0.5(80+120)=0.08 м/c