Нерухомий човен разом із мисливцем має масу 200 кг. Мисливець вистрілює з рушниці в горизонтальному

напрямку. Маса кулі 8 г, а її швидкість при вильоті дорівнює 700 м/с. Яку швидкість матиме човен після пострілу?

Ответы на вопрос

Отвечает Квантова Таня.

Ответ:

0,028 м/с.

Объяснение:

Пусть швидкість  човна після пострілу "х".

Применим равенство импульсов тел.

0,008*700 = 200*х.

Отсюда х = 0,008*700/200 =  0,028 м/с.