З корми човна мисливець зробив декілька пострілів у горизонтальному напрямку, унаслідок чого човен

набув швидкості 0,3м/с. Визначте кількість N пострілів, якщо маса човна разом з мисливцем 210 кг; маса кулі 9 г; швидкість з якою вилітає куля 700м/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Аминев Данил.

Дано:

v=0.3 м/с

M=210 кг

m=9*10⁻³ кг

V=700 м/с

Знайти:

N - ?

Розв'язок:

Імпульс човна рівен суммі імпульсів куль.

M*v=NmV

N=Mv/mV

N=210*0.3*10³/9*700=10

Відповідь: він зробив 10 пострілів.