Тягарець масою 150 г на пружині жорсткістю 0,25 Н/м здійснює гармонічні коливання з амплітудою 25

см. Визначити максимальну швидкість руху тягарця

Ответы на вопрос

Отвечает Хроленко Екатерина.

Ответ: 0,32м/с

Объяснение:

Дано:

m=150г=0,15кг

k=0,25Н/м

А=25см=0,25м

---------------------

Vmax-?

Е=kA²/2=0,25*0,25²/2=7,8*10⁻³Дж

E=mVmax²/2

Vmax=√(2*E/m)=√(2*7,8*10⁻³/0,15)=0,32м/с