Зі скількох сталевих дротів діаметром 2 мм має бути виготовлений трос, розрахований на підйом

вантажу 3,1 т, якщо його запас міцності становить 2,9? Помогите пожалуйста с решением и дано

Ответы на вопрос

Отвечает Гредасов Егор.

Ответ:

Дано:

Діаметр дроту: d = 2 мм

Запас міцності: S = 2.9

Максимальний підйомний вантаж: W = 3.1 т = 3100 кг

Розв'язок:

Знайдемо площу поперечного перерізу одного дроту:

A = π/4 * d^2

A = 3.14/4 * 2^2

A = 3.14 мм^2

Знайдемо максимальне навантаження на один дріт, при якому трос зберігає запас міцності S:

N = S * A

N = 2.9 * 3.14

N = 9.1066 Н

Переведемо максимальний підйомний вантаж W в Н:

W = 3100 кг * 1000 Н/кг

W = 3100000 Н

Знайдемо кількість дротів, необхідних для підйому вантажу:

n = W / N

n = 3100000 Н / 9.1066 Н

n ≈ 340370 дротів

Отже, необхідно виготовити трос із близько 340370 сталевих дротів діаметром 2 мм, щоб мати запас міцності 2.9 при підйомі вантажу масою 3,1 т.

Объяснение:

ЗДЕЛАЙ ПОЖАЛУЙСТА ЛУЧШИЙ ОТВЕТ