Яким повинен бути діаметр сталевого стержня гака підйомного крану який розрахований на підняття

вантажу масою 10т при 5ти кратному запасі міцності ?Межа міцності сталі 5*10 у 8 степені Па.

Ответы на вопрос

Отвечает Черных Денис.

Находим площадь сечения крюка:

S = F*5/(σ) = 5000*10*5/(5*10⁸) = 5*10⁻⁴ м².

Отсюда получаем ответ:

d = √(4S/π) = √((4*5*10⁻⁴)/3,14) = 2,524*10⁻² м ≈ 2,5 см.