Для підйому черпака з вугіллям масою 10 т використовується трос, звитий із 200 залізних дротів.

Яким є діаметр кожного дроту, якщо запас міцності дорівнює 5? Межа міцності дроту 3,5·108 Па.

Ответы на вопрос

Отвечает Князева Карина.

Р= mg/(n*S*к)=4mg/(n*πD^2*k)
3,5*10^8=10000*10/(200*π*D^2*5)
D^2=1/(350*200*π*5)
D~=1/1000м = 1мм
толщина каждого тросса 1мм