Дістаючи горіх білка стрибнула на тонку гілку, яка від цього почала коливатись з амплітудою 25 см.

За 10 секунд відбулося 5 повних коливань. Знайти жорсткість гілки, якщо маса білки 300 грам. Знайти максимальну швидкість коливань гілки. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Юргель Максим.

Ответ:

.

Объяснение:

Щоб знайти жорсткість гілки, маємо використати формулу:
F = m*a/x, де F - жорсткість, m - маса білки, a - амплітуда коливання, x - повні коливання.

Тоді жорсткість гілки F=300*25/(5*10)=150 Ньютон/см.

Щоб знайти максимальну швидкість коливань гілки, маємо використати формулу: v=2pi* f, де v - максимальна швидкість, f - частота коливання.

Тоді максимальна швидкість коливань гілки v = 2pi*150=0.6283 м/с.