Решить уравнение (x - 10)(x-1) - (x +1)(x - 4) = 6. 205пожалуйста​


Ответы на вопрос

Отвечает Кричильський Макс.

Відповідь:

Пояснення:

Давайте переведемо розрахунки:

(x - 10) (x - 1) - (x + 1) (x - 4) = 6

Розгорнувши дужки:

x^2 - 11x + 10 - x^2 + 5x - 4 = 6

Поєднання подібних термінів:

-6x + 6 = 6

Віднімання 6 з обох сторін:

-6x = 0

Ділення обох сторін на -6:

х = 0

Отже, розв’язок рівняння дорівнює 0.