Яка вага літрової банки з олією? Вага порожньої банки 2Н. Густина олії 0,9кг/л. (g=10Н/кг)

СРОЧНОООООООООО

Ответы на вопрос

Отвечает Кукушкина Полина.

Ответ:

Об'єм однієї літрової банки дорівнює 1 літру. Оскільки густина олії становить 0,9 кг/л, то маса олії, яка може поміститись в такій банці, дорівнює 0,9 кг. Тому загальна маса літрової банки з олією буде:

маса банки з олією = маса порожньої банки + маса олії = 2 Н + 0,9 кг × 10 Н/кг = 11 Н

Отже, вага літрової банки з олією становить 11 Н.

Отвечает Романов Иван.

Ответ:

Объяснение:

Об'єм олії в банці дорівнює 1 л, оскільки це літрова банка. Вага олії буде:

0.9 кг/л * 1 л = 0.9 кг

Оскільки 1 кг = 1000 г, то вага олії в грамах буде:

0.9 кг * 1000 г/кг = 900 г

Отже, загальна вага банки з олією дорівнює сумі ваги порожньої банки та ваги олії:

2 Н + 900 г * (10 Н/кг) = 2 Н + 9000 Н/кг = 92 Н (до ближчого наближення)