Маса порожньої пляшки 460 г, маса цієї ж пляшки з водою 960 г, а з олією 920 г. Яка буде густина

олії?​

Ответы на вопрос

Отвечает Базанова Настя.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m₁ = 460г

m₂ = 960г

m₃ = 920г

p(води) = 1 г/см³

Найти: p(олії)-?

m(води) = m₂ - m₁ = 960 - 460 = 500 г

m(олії) =m₃ - m₁ = 920 - 460 = 460 г

Знайдемо об*єми води і олії:

V(води) = m(води)/p(води) = 500/ 1 = 500 см³

З умови V(води) = V(олії)

Знайдемо густину олії:

p(олії) = m(олії) / V(олії) = 460/500 = 0,92 г/см³ або 920 кг/м³