Знайдіть координати і довжину вектора AB, якщо: a) A(-3; 1), B(5; -5);​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Никита.

Ответ:Координати (8; -6), довжина: 10

Объяснение:

Формула координат: AB = (Bx - Ax ; By - Ay)
AB = (5+3 ; -5-1)
AB = (8; -6)

AB = \sqrt{8x^{2}  + -6x^{2} } (Зверху над АВ палочка має бути)
\sqrt{64 + 36}

\sqrt{100} = 10