Яка вага літрової банки з олією? Вага порожньої банки 2Н. Густина олії 900 кг/м 3 (g=10Н/кг)


Ответы на вопрос

Отвечает Болдырев Михаил.

P = mg

m = pV

Висновок: P = pVg.

p = 900 кг/м³

V = 1л = 1 дм³ = 0.001 м³

g = 10 Н/кг

P = pVg = 900 * 0.001 * 10 = 9 * 10³ * 10^(-3) = 9 (H)

Відповідь: 9Н.