ДАЮ 40 БАЛОВ!!!! 7. Площа меншого поршня гідравлічного пресу 20 см². На нього діє сила 500 Н. Яка

сила діє на більший поршень, якщо його площа дорівнює 250 см²? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Забашта Лиля.

Відповідь:

Закон Паскаля говорить, що тиск в рідині, залишається постійним на всій її поверхні. Це означає, що тиск на поверхні меншого поршня буде дорівнювати тиску на поверхні більшого поршня.

Таким чином, тиск на поверхні меншого поршня можна визначити як:

P = F / A

де P - тиск, F - сила, що діє на поверхню поршня, A - площа поверхні поршня.

Також, застосовуючи закон Паскаля, можна визначити силу, що діє на більший поршень:

F = P * A

де P - тиск, що діє на поверхню більшого поршня, A - площа поверхні більшого поршня.

Знаючи значення площі меншого поршня (A1 = 20 см²) та сили, яка діє на нього (F1 = 500 Н), можемо визначити тиск на поверхні меншого поршня:

P1 = F1 / A1 = 500 Н / 20 см² = 25 Н/см²

Застосовуючи закон Паскаля, можна визначити силу, яка діє на більший поршень:

F2 = P1 * A2 = 25 Н/см² * 250 см² = 6250 Н

Отже, на більший поршень діє сила 6250 Н.

Пояснення: