Срочно! Вирішати з умовою Площа меншого поршня гідравлічного пресу 25 см2. На нього діє сила 500

Н. Яка сила діє на більший поршень, якщо його площа дорівнює 200 см2?​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Дано:

S1=25 см^2

F1=500 H

S2=200 см^2

Найти:F2=?

Си:S1=0,025 м^2

S2=0,2 м^2

Решение:

F2=(F1/S1)*S2=(500/0,025)*0,2= 4000 H

Ответ:F2= 4000 H