Площа меншого поршня гідравлічного пресу 25 см². На нього діє сила 500 H. Яка сила діє на більший

поршень, якщо його площа дорівнює 200 см²?

Ответы на вопрос

Отвечает Людвикевич Арина.

Ответ:

Объяснение:

Выигрыш в силе:

S₂/S₁ = 200 / 25 = 8 раз

Значит, на больший поршень действует сила:

F₂ = (S₂/S₁)·F₁ = 8·500 = 4 000 Н