площа меншого поршня гідравлічного пресу 25 см2 в квадраті на нього діє сила 500 н яка сила діє на

більший поршень,якщо його площа дорівнює 200см2 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Макаревич Миша.

Дано:

S1=25 см2=0,0025 м2

F1=500 Н

S2=200 см2=0,02 м2

F2-?

Розв'язання:

F1/S1=F2/S2

F2=F1×S2/S1=500×0,02/0,0025=4000 Н

Відповідь:F2=4000 Н.