На тіло, що повністю занурене у гас, діє архімедрва сила 6H .Яку густину маэ тiло, якщо його масса

становить 9000г

Ответы на вопрос

Отвечает Мордвинкин Михаил.

Ответ:

Для вирішення цієї задачі ми можемо скористатися формулою для сили Архімеда:

F = ρVg,

де F - сила Архімеда, ρ - густина рідини (або газу), V - об'єм тіла, яке повністю занурене у рідину (або газ), g - прискорення вільного падіння.

У даному випадку, сила Архімеда дорівнює 6H, а маса тіла дорівнює 9000 г. Тому ми можемо знайти об'єм тіла:

F = ρVg

6H = ρVg

V = 6H/(ρg)

Також ми знаємо, що густину газу ми можемо знайти за формулою:

ρ = m/V,

де m - маса тіла.

Отже, підставивши значення, отримаємо:

ρ = m/V = m/(6H/(ρg)) = mg/(6H)

Підставимо дані:

ρ = (9000г)*(9.8 м/с²)/(6*6 H) = 220 г/см³

Отже, густина тіла дорівнює 220 г/см³.