!!!ДАЮ 100 БАЛОВ!!!ТОЛЬКО РЕШИТЕ!!!! Залізну дротину завдовжки 10 м приєднали до джерела напругою

20 В на одну хвилину. Наскільки градусів нагріється дротина ПЕРЕВОД: Железную проволоку длиной 10 м подсоединили к источнику напряжением 20 В на одну минуту.  Насколько градусов нагреется проволока​

Ответы на вопрос

Отвечает Медведев Валера.

Відповідь:

Пояснення:
ro = 0,10 Ом×мм²/м = 0,1e-6 Oм*м {Ci} - питомий опір
ρ = 7800 кг/м³ - густина
С = 460 Дж/кг×C° - теплоємність
t = 60 сек

R=ro*L/S
m = ρ* S*L
Q=U²/R * t = U² * S /(ro * L) * t = ΔT * m * C =  ΔT * ρ* S*L * C

U² * S/(ro*L) * t =   ΔT * ρ* S * L * C

U² / (ro*L) * t =   ΔT * ρ* L * C

ΔT = U² * t / (ro * L² * ρ * C) = 20^2*60/(0,1e-6*10^2*7800*460) ≈ 669 ⁰C - це відповідь
якщо знехтувати втратами тепла за цей досить незначний час (1 хвилина), то навіть за таких умов залізо не розплавиться, нагріється до почервоніння і буде мати темно-червоний колір.