Напишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити такі перетворення: Ca → Ca(OH) 2 →

Ca(HCO 3 ) 2 → CaCO 3 → CaCl 2

Ответы на вопрос

Отвечает Билалов Саид.

Ответ:

Объяснение:

Ca + 2H2O = Ca(OH)2 + H2↑

Ca(OH)2 + 2СО2 = Ca(НСО3)2 + Н2О

Ca(HCO3)2 =(t) = CaCO3 + CO2 + H2O

CaCO3 + 2HCl = CaCl2 + H2O + CO2