(Помогите пожалуйста, нужны только ответы) (Дам 35 балов) Встановіть відповідність между типами и

схемами хімічних реакцій * розкладу, сполучення обміну заміщення Ca + Cl 2 → CaCl 2 NH 3 → N 2 + H 2 CaCO 3 + HCl→ CaCl 2 +H 2CO3 Na + H 2 O → NaOH + H 2 Ca + Cl 2 → CaCl 2 NH 3 → N 2 + H 2 CaCO 3 + HCl→ CaCl 2 +H 2CO3 Na + H 2 O → NaOH + H 2 Рівнянням реакції розкладу є: * 2KMnO4 = K2MnO4 + MnO2 + O2 2Ca +O2 =2 CaO Zn + HCl = ZnCl2 + H2 KOH + HBr = KBr + H2O Який тип реакції відповідає схемі А+В =АВ? * розкладу заміщення обміну сполучення У реакціях сполучення може утворюватися: * одна складна речовина дві прості речовини дві складні одна проста речовина Рівняннями реакцій обміну є (декілька правильних відповідей): * (Завдання з вибором декількох правильних відповідей) Mg + 2HCl = MgCl2 + H2 2Fe(OH) 3 = Fe2O3 + 3H2O 2Ca + O2 = 2CaO K3PO4 + 3AgNO3 = Ag3PO4 + 3KNO3 2HgO = 2Hg + O2 Br2 + 2KI = 2KBr + I2 CaBr2 + 2HF = CaF2 + 2HBr CaCl2 + Na2CO3 = CaCO3 + 2NaCl

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Рома.

Ответ:

1.

Ca + Cl2 → CaCl2 - сполучення

NH3 → N2 + H2 - розкладу

CaCO3 + HCl → CaCl2 + H2CO3 - обміну

Na + H2O → NaOH + H2 - заміщення

2. перше рівняння (2KMnO4 = K2MnO4 + MnO2 + O2)

3. сполучення

4. одна складна речовина

5. K3PO4 + 3AgNO3 = Ag3PO4 + 3KNO3

CaBr2 + 2HF = CaF2 + 2HBr

CaCl2 + Na2CO3 = CaCO3 + 2NaCl