Тіло масою 4 кг кидають вертикально вгору зі швидкістю 144 км/год. Чому дорівнює кінетична енергія

тіла в момент кидка

Ответы на вопрос

Отвечает Мингалеев Роман.

Ответ:

Кінетична енергія тіла визначається за формулою:

K.E. = (1/2) * m * v^2,

де K.E. - кінетична енергія, m - маса тіла, v - швидкість тіла.

У даному випадку, маса тіла (m) дорівнює 4 кг, а швидкість (v) дорівнює 144 км/год.

Проте, перед тим, як застосувати формулу, потрібно перетворити швидкість до одиниць СІ (метрична система).

1 км = 1000 м

1 год = 3600 секунд

Тому, 144 км/год = 144 * 1000 м / 3600 сек = 40 м/с.

Тепер, підставимо значення маси і швидкості у формулу:

K.E. = (1/2) * 4 кг * (40 м/с)^2

= (1/2) * 4 * 1600

= 3200 Дж

Таким чином, кінетична енергія тіла в момент кидка дорівнює 3200 Дж (джоулів).