На цоколі електричної лампи написано 4,8 В; 0,78 А. Знайди опір спіралі лампиДаю 40 балів


Ответы на вопрос

Отвечает Квочка Саша.
Дано:
U=4,8В
І=0,78А
Знайти:
R-?
R=U/I=4,8/0,78≈6,15Ом