Нужна помощь!!!!!!!!!!!!!! На цоколі електричної лампи написано 3,5 В; 0,7 А. Знайдіть опір

спіралі лампи

Ответы на вопрос

Отвечает Горбунов Иван.

Ответ:

R=U/i;

R=3.5/0.7=5

R=5

Объяснение:

опір дорівнює відношеню напруги до сили струму