На цоколі електричної лампи написано 3,5 В; 0,28 А. Знайдіть опір спіралі лампи.


Ответы на вопрос

Отвечает Валитова Полина.

Ответ:

Объяснение:

U=I*R

R=U/I=3.5/0.28= 12.5 Ом