За який час двигун потужністю 100 Вт виконає робот 500 Дж? Швидше, будь ласка. даю 35 балів


Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ: 5с

Объяснение:

Дано:

Р=100Вт

А=500Дж

-----------------

t-?

Р=А/t

Отсюда:

t=А/Р=500/100=5с