4. На тренуванні велосипедист проїхав спочатку 30 км зі швидкістю 60 км/год, а потім ще 50 км зі

швидкістю 25км/год. Чому дорівнює середня швидкість руху велосипедиста за весь час руху?​

Ответы на вопрос

Отвечает Брунер Александра.

Объяснение:

За весь час руху велосипедист подолав відстань S = 30 + 50 = 80 км.

Час руху велосипедиста t = 30 / 60 + 50 / 25 = 2 годин.

Середня швидкість руху велосипедиста v = S / t = 80 / 2 = 40 км/год.

Відповідь: 40 км/год.