ТЕРМІНОВО!!!!!!розв'яжіть рівняння (х-2)(х+3)=х²-х​


Ответы на вопрос

Отвечает Томишинець Єгор.
Х²+3х-2х-6=х²-х
3х-2х-6=-х
х-6=-х
х+х=6
2х=6
х=3