Тіло рухається вздовж осі Х у відьемному напрямку. Модуль швіидкості рівний   

36км\год. Початкова координата 20м. знайдіть положення тіла через 4с. Чому рівний шлях пройдений тілом?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузькин Роман.
X0=20 м
v=36км/ч=10м/с
t=4c
положение черкз 4 с =x0+vt=20+4*10=60 м.

Шлях = 40м