Два велосипедисти, виїхавши одночасно з пунктів А і В, рухаються з початковими швидкостями 14,4 та

21,6км/год і однаковим прискоренням 0,5м/с2 назустріч один одному. Через який час і на якій відстані від пункту А вони зустрінуться, якщо відстань між пунктами А і В дорівнює 150 м?

Ответы на вопрос

Отвечает Залесская Злата.
Первый велосипедист до встречи проехал
S₁=V₀₁*t+a*t²/2
Второй велосипедист до встречи проехал
S₂=V₀₂*t+a*t²/2

Общий путь:
S = S₁+S₂ = 150 м
S = (V₀₁+V₀₂)*t + a*t²
Найдем:
V₀₁+V₀₂=14,4+21,6=36 км/ч   или 10 м/с
Получили квадратное уравнение:
150 = 10*t + 0,5*t²
1500=100*t+5*t²
t²+20t-300 = 0
t = 10 с  - через 10 секунд встретились

S₁=V₀₁*t+at²/2 = (14,4*1000/3600)*10+0,5*10²/2 = 65 м - место встречи от пункта А