два велосипедисти виїхали одночасно із пунктів А і В рухаються з початковими швидкостями14,4 та

21,6км/годі однаковимприскоренням 0,5м/с^2 назустріч один одному.Через який час і на якій відстані від пунктуА вони зустрінуться якщо відстань між пунктами А і В дорівнює 150м?

Ответы на вопрос

Отвечает Истомина Даша.

Объяснение:

Поиск...

Избавься от ограничений

ПОПРОБУЙ ЗНАНИЯ ПЛЮС СЕГОДНЯ

POverhaul

27.03.2017

Физика

10 - 11 классы

ответ дан • проверенный экспертом

Два велосипедисти, виїхавши одночасно з пунктів А і В, рухаються з початковими швидкостями 14,4 та 21,6 км/год і однаковим прискоренням 0,5 м/с^2 назустріч один одному. Через який час і на якій відстані від пункту А вони зустрінуться, якщо відстань між пунктами А і В дорівнює 150 м?

Допоможіть будь ласка

1

СМОТРЕТЬ ОТВЕТ

Войди чтобы добавить комментарий

Реклама

Ответ, проверенный экспертом

4,0/5

13

Участник Знаний

Первый велосипедист до встречи проехал

S₁=V₀₁*t+a*t²/2

Второй велосипедист до встречи проехал

S₂=V₀₂*t+a*t²/2

Общий путь:

S = S₁+S₂ = 150 м

S = (V₀₁+V₀₂)*t + a*t²

Найдем:

V₀₁+V₀₂=14,4+21,6=36 км/ч или 10 м/с

Получили квадратное уравнение:

150 = 10*t + 0,5*t²

1500=100*t+5*t²

t²+20t-300 = 0

t = 10 с - через 10 секунд встретились

S₁=V₀₁*t+at²/2 = (14,4*1000/3600)*10+0,5*10²/2 = 65 м - место встречи от пункта А