Вагончик масою 120 кг рухається зі швидкістю 6 . Після того, як з нього стрибнула людина масою 80

кг під кутом 60° до напрямку руху, швидкість вагончика стала 5 . Знайдіть швидкість людини під час стрибка...

Ответы на вопрос

Отвечает Миняева Оля.
Импульс вагончика с мальчиком до прыжка:
p1 = (M+m)*V = (120+80)*6 = 1 200 Дж                                          (1)

Импульс системы после прыжка:
p2 = M*U + m*v*cos 60° = 120*5 + 80*v*1/2 = 600 + 40*v   Дж     (2)

По закону сохранения импульса приравниваем  (2) и (1)
600 + 40*v = 1200
40*v = 600
v = 15 м/с

Ответ: скорость прыжка человека  15 м/с