Візок масою 120 кг рухаеється по рейках без тертя зі швидкістю 6 м/c. З візка вистрибує людина

масою 80 кг під кутом 30* в напрямку руху візка зі швидкістю 10 м/c. З якою швидкістю рухатиметься візок після стрибка людини

Ответы на вопрос

Отвечает Шкраба Александр.

Ответ:

Объяснение:

Импульс тележки до прыжка:

p₀ = (m₁+m₂)·v₀ = (120+80)·6 = 1200 кг·м/с

Импульс системы после прыжка:

p = m₂·v₂·cos 30° + m₁·U = 80·10·√3/2 + 120·U

p ≈ 693 + 120·U

По закону сохранения импульса:

1200 = 693 + 120·U

Скорость тележки после прыжка:

U = (1200-693)/120 ≈ 4 м/с