Тіло масою 200г кинули вертикально вгору зі швидкість 30м/с .На якій висоті його кінетична і

потенціальні енергії будуть рівними.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
M=0,2 кг
u=30м/с
g=10 м/с²
Eк=Еп
h-?
Найдем через формулу:
E=Eк+Eп=mu²/2+mgh
Отсюда найдем h
2mgh=mu²
h=mu²/mg2=u²/2g=900/100=9 м
Ответ:9 м.