Предмет на відстані 60 см від лінзи, оптична сила якої 5дптр. Визначити фокусну відстань лінзи і

відстань від лінзи до зображення предмета. Буду дуже вдячна

Ответы на вопрос

Отвечает Смычник Кирилл.
Дано:
f=60 см=0,6 м
D=5 дптр
---------------
F=?

Решение:
1/F=1/f+1/D=1/60+1/5=0,21