Яку роботу потрібно виконати,щоб тіло масою 150г підняти на висоту 2м?


Ответы на вопрос

Отвечает Колесников Илья.
Дано:
m = 150 г = 0,15 кг
g = 9,8 м/с²
∆Н = 2м.

найти : А - ?
решение :
S = ∆H.
A = F*S = mg∆H = 0,15 кг*9,8 м/с²*2 м = 2,94 Дж.