1. Яке тіло виконує роботу? А Нерухоме; Б рухоме; В те, на яке не діють сили; Г те, яке рухається

перпендикулярно до сили. (1 бал) 2. Кінетична енергія тіла зростає: А у разі збільшення швидкості; Б у разі зменшення маси; В у разі зупинки тіла; Г у разі підняття тіла вгору. (1 бал) 3. Який із простих механізмів належить до похилої площини? А Важіль; Б блок; В коловорот; Г клин. (1 бал) 4. ККД похилої площини дає виграш: А у роботі; Б силі; В переміщенні; Г часі. (1 бал) 5. Яку роботу треба виконати, щоб підняти вантаж масою 20 кг на висоту 120 см? (2 бали) 6. Скільки часу повинен працювати насос потужністю 50 кВт, щоб із шахти глибиною 150 м відкачати воду об’ємом 200 м 3 ? (3 бали) 7 .Вантаж масою 48 кг піднімають на другий поверх споруджуваного будинку за допомогою рухомого блока, діючи на вірьовку силою 0,84 кН. Визначте ККД установки. СРОЧНО!!ПОЖАЛУЙСТА:)

Ответы на вопрос

Отвечает Лыгина Таня.

Ответ:

1. Б

2.А

3.Г

4.А

Объяснение:

5.Дано:

m - 20 кг

h - 120 см = 1,2 м

A - ?

Решение:

F = mg = 20кг*10Н/кг = 200Н

A = Fh = 200Н*1,2м = 240 Дж.

Ответ: Требуется работа в 240 Дж

6. 1) знайдемо масу води m=p•V=1000•200=

200 000кг

2)знайдемо роботу насоса A=m•g•h= 200 000•10•150=300•10( у 6 степені ) Дж

3)Але A=N•t

І тоді час роботи насоса

t=A:N=300• 10(в 6 степені):50•10(в 3 степені)=

6 000с= 100хв= 1 час, 40 хвилин

7. -