резистори з опорами 10 ом,20 ом і 30 ом з'єднані послідовно й під'єднанні до джерела постійної

напруги 36 В.Якою є потужність струму в усьому колі?

Ответы на вопрос

Отвечает Приходько Ангелина.

Ответ:

P=21,6 Вт

Объяснение:

U=36 В

R₁=10 Ом

R₂=20 Ом

R₃=30 Ом

P=?

P=U*I=U*U/(R₁+R₂+R₃)=U²/(R₁+R₂+R₃)=36²/(10+20+30)=1296/60=21,6 Вт