1)Резистори з опорами R1 = 100 Ом і R2 = 300 Ом з’єднані паралельно. Якою є загальна потужність

струму в резисторах, якщо сила струму в першому з них дорівнює 300 мА 2)Два резистори з’єднані послідовно і приєднані до джерела постійної напруги 50 В. Якими є опори резисторів, якщо сила струму в колі дорівнює 250 мА, а потужність струму в першому резисторі 4 Вт​

Ответы на вопрос

Отвечает Пономарёв Антон.

Ответ: 1) P = 12 Вт.

Объяснение: 1) При параллельном соединении: U=U1=U2; I = I1+I2

U = I1*R1= 0,3*100 = 30 B

I2 = U/R2 = 30/300 = 0,1 A

I = I1+I2 = 0,3+0,1 = 0,4 A; U= 30 B

P = U*I = 30*0,4 = 12 Bт.