Два резистори з'єднані послідовно та під'єднані до джерела постійної напруги 50 В. Які опори

резисторів якщо сила струму в колі дорівнює 250 мА а потужність струму в першому резисторі 4 Вт

Ответы на вопрос

Отвечает Никифорова Анна.

Ответ:

Объяснение:

R1=P1/I=4/0.25= 16 Ом

U1=I*R1=0.25*16= 4 B

U2=U-U1=50-4=46 B

R2=U2/I=46/0.25= 184 Ома