Посріблення деталі за допомогою електролізу тривало 15 хв.При цьому було витрачено 5,031 г

срібла.Який заряд пройшов через елекроліт за цей час.Електрохімічний еквівалент срібла 1,118*10^-6 кг/Кл.

Ответы на вопрос

Отвечает Михеєнкова Алёна.

m=kIt

I=m/kt

I=q/t

q=It=mt/kt=m/k=0,005031/1,118×10^-6=4500Кл