30 балов срочно! 1. Під час електролізу сталеву деталь площею 500 см2 було вкрито шаром нікелю

товщиною50 мкм. Скільки часу тривав процес, якщо сила струму складала 10 А. Густина никеля 8900 кг/м3. Електрохімічний еквівалент нікелю 0,3 мг/Кл2.при рафілювані міді до електродів підведено напруга 5в. опір електроліту 0.25 ом яка маса міді виділилася на катоді за 10 год? електрохімічний еквівалент міді 0.33м/Кл​

Ответы на вопрос

Отвечает Шушвалов Данил.

M=p*V=p*S*d=8900*500*10^-4*50*10^-6=2,225*10^-2 кг t=m/k*I=2,225*10^-2/0,3*10^-6*10=7400 c