1. Деталь із площею поверхні 45 см² необхідно вкрити шаром нікелю завтовшки 0,3 мм. При цьому сила

струму в елек- тролітичній ванні становить 8,9 А. Визначте час, витрачений на покриття деталі за таких умов. Густина нікелю 8900 кг/м. Електрохімічний еквівалент нікелю дорівнюе 0,3 мг/Кл. Відповідь подайте в секундах. 2. В електролітичній ванні за 10 хв виділилося 0,33 г міді. Опiр розчину мідного купоросу становить 3,6 Ом. Визначте потужність струму, який проходить через розчин. Електро- xімічний еквівалент міді дорівнюе 0,33 мг/Кл.​ помогите срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Керейбаев Толеген.

Ответ:

Объяснение:

1. дано   S=45*10^-4 м2   h=0,3*10^-3 м   I=8,9 A   t- ?

а) найдем объем и массу никеля

V=S*h=45*10^-4*0,3*10^-3 = 13,5*10^-7 м3

б) m=p*V=8900*13,5*10^-7=12 г

в)  по закону Фарадея  m=k*I*t

t=m/k*I=12*10^-3/0,3*10^-6*8,9=4500 с=75 мин  

2. m=kQ,

    где Q — количество электричества (измеряемое в кулонах), а m — масса осаждённого вещества. Коэффициент пропорциональности k = 0,33 мг/Кл

Q =m/k=330/0,33=1000 Кл

I = Q/R = 1000/3.6=278 A

N= Q*I/t=1000*278/10/60=463 Вт