Під час електролізу сталеву деталь площею 500 см² вкрито шаром нікелю товщиною 50 мкм.Скільки часу

тривав процес , якщо сила струму дорівнює 10А?

Ответы на вопрос

Отвечает Азаматов Арсен.
M=p*V=p*S*d=8900*500*10^-4*50*10^-6=2,225*10^-2 кг
t=m/k*I=2,225*10^-2/0,3*10^-6*10=7400 c