1. Визначити масу срібла, що була витрачена протягом 20 хв для сріблення деталей при силі струму 12

А (у грамах). Електрохімічний еквівалент срібла 1,118·10-6кг/Кл Виберіть одну відповідь: a. 1,7 b. 320 c. 20 d. 12 e. 16 2. Визначити величину струму, що протікає при електролізі 0,5 кг алюмінію за 0,5 годин. Електрохімічний еквівалент алюмінію 0,932·10-7кг/Кл Виберіть одну відповідь: a. 30 А b. 2,2 кА c. 298 А d. 2980 А

Ответы на вопрос

Отвечает Габов Олег.

Ответ:

1. e

2. c

Объяснение: 1. m=Kl*t

m=1200*1,118*10-6*12= 0,0160992 кг= 16грамм

2. K = 0,932*10-7 кг/Кл - электрохимический эквивалент алюминия

m = k*I*Δt - 1-й закон Фарадея

I = m / (k*Δt) = 0,5 кг / (0,932*10-7 кг/Кл*1800 с) =2980 А