Посріблення деталі за допомогою елекролізу тривало 15 хв.При цьому було витрачено 5,031 г

срібла.Який заряд пройшов через електроліт за цей час?

Ответы на вопрос

Отвечает Конопля Юля.

Ответ:

Объяснение:

m=k*I*t    q=I*t=m/k=5.031*10^-3/1,12*10^-6=4,5*10^3 Кл